SR732ERTTD9R1J
MFR.Part #
SR732ERTTD9R1J
JLCPCB Part #
C5759887
Description
-55℃~+155℃ 500mW 9.1Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS