SR732ERTTD8R66F
MFR.Part #
SR732ERTTD8R66F
JLCPCB Part #
C6496030
Description
-55℃~+155℃ 500mW 8.66Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS