SR732ERTTD8R45F
MFR.Part #
SR732ERTTD8R45F
JLCPCB Part #
C7084391
Description
-55℃~+155℃ 500mW 8.45Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS