SR732ERTTD7R87F
MFR.Part #
SR732ERTTD7R87F
JLCPCB Part #
C6496028
Description
-55℃~+155℃ 500mW 7.87Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS