SR732ERTTD6R8G
MFR.Part #
SR732ERTTD6R8G
JLCPCB Part #
C5907253
Description
-55℃~+155℃ 500mW 6.8Ω Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS