SR732ERTTD6R34F
MFR.Part #
SR732ERTTD6R34F
JLCPCB Part #
C6234945
Description
-55℃~+155℃ 500mW 6.34Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS