SR732ERTTD5R1G
MFR.Part #
SR732ERTTD5R1G
JLCPCB Part #
C5925904
Description
-55℃~+155℃ 5.1Ω 500mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS