SR732ERTTD5R11F
MFR.Part #
SR732ERTTD5R11F
JLCPCB Part #
C6684984
Description
-55℃~+155℃ 5.11Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS