SR732ERTTD4R87F
MFR.Part #
SR732ERTTD4R87F
JLCPCB Part #
C6824411
Description
-55℃~+155℃ 4.87Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS