SR732ERTTD3R9G
MFR.Part #
SR732ERTTD3R9G
JLCPCB Part #
C6684973
Description
-55℃~+155℃ 3.9Ω 500mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS