SR732ERTTD2R87F
MFR.Part #
SR732ERTTD2R87F
JLCPCB Part #
C5759863
Description
-55℃~+155℃ 2.87Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS