SR732ERTTD2R7G
MFR.Part #
SR732ERTTD2R7G
JLCPCB Part #
C5925898
Description
-55℃~+155℃ 2.7Ω 500mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS