SR732ERTTD2R37F
MFR.Part #
SR732ERTTD2R37F
JLCPCB Part #
C7369542
Description
-55℃~+155℃ 2.37Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS