SR732ERTTD2R26F
MFR.Part #
SR732ERTTD2R26F
JLCPCB Part #
C6496013
Description
-55℃~+155℃ 2.26Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS