SR732ERTTD2R15F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SR732ERTTD2R15F
JLCPCB Part #
C7084381
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 2.15Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS