SR732ERTTD2R00F
MFR.Part #
SR732ERTTD2R00F
JLCPCB Part #
C5759851
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 2Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS