SR732ERTTD1R40F
MFR.Part #
SR732ERTTD1R40F
JLCPCB Part #
C5925890
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 1.4Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS