SR732ERTTD1R3J
MFR.Part #
SR732ERTTD1R3J
JLCPCB Part #
C6496007
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 1.3Ω 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS