SR732BTTDR931D
MFR.Part #
SR732BTTDR931D
JLCPCB Part #
C4279121
Package
1206
Description
-55℃~+150℃ 333mW 931mΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS