SR732BTTDR649D
MFR.Part #
SR732BTTDR649D
JLCPCB Part #
C4112271
Description
-55℃~+150℃ 333mW 649mΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS