SR732BTTDR432F
MFR.Part #
SR732BTTDR432F
JLCPCB Part #
C4100389
Description
-55℃~+150℃ 333mW 432mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS