SR732BTTDR422F
MFR.Part #
SR732BTTDR422F
JLCPCB Part #
C3932532
Description
-55℃~+150℃ 333mW 422mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS