SR732BTTDR402F
MFR.Part #
SR732BTTDR402F
JLCPCB Part #
C2541018
Description
-55℃~+150℃ 333mW 402mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS