SR732BTTDR392D
MFR.Part #
SR732BTTDR392D
JLCPCB Part #
C2601253
Description
-55℃~+150℃ 333mW 392mΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS