SR732BTTDR255F
MFR.Part #
SR732BTTDR255F
JLCPCB Part #
C4091625
Description
-55℃~+150℃ 255mΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS