SR732BTTD9R31F
MFR.Part #
SR732BTTD9R31F
JLCPCB Part #
C2599906
Description
-55℃~+150℃ 333mW 9.31Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS