SR732BTTD6R34D
MFR.Part #
SR732BTTD6R34D
JLCPCB Part #
C2600331
Description
-55℃~+150℃ 333mW 6.34Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS