SR732BTTD5R23F
MFR.Part #
SR732BTTD5R23F
JLCPCB Part #
C2599751
Description
-55℃~+150℃ 333mW 5.23Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS