SR732BTTD3R9J
MFR.Part #
SR732BTTD3R9J
JLCPCB Part #
C2599622
Description
-55℃~+150℃ 3.9Ω 333mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS