SR732BTTD2R4G
MFR.Part #
SR732BTTD2R4G
JLCPCB Part #
C2599802
Description
-55℃~+150℃ 2.4Ω 333mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS