SR732BTTD1R8J
MFR.Part #
SR732BTTD1R8J
JLCPCB Part #
C4016475
Description
-55℃~+150℃ 1.8Ω 333mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS