SR732BTTD1R80D
MFR.Part #
SR732BTTD1R80D
JLCPCB Part #
C4071582
Description
-55℃~+150℃ 1.8Ω 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS