SR732BTTD1R74D
MFR.Part #
SR732BTTD1R74D
JLCPCB Part #
C2600262
Description
-55℃~+150℃ 1.74Ω 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS