SR732BTTD1R6J
MFR.Part #
SR732BTTD1R6J
JLCPCB Part #
C2599621
Description
-55℃~+150℃ 1.6Ω 333mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS