SR732BTTD1R40D
MFR.Part #
SR732BTTD1R40D
JLCPCB Part #
C4088399
Description
-55℃~+150℃ 1.4Ω 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS