SR732BTTD1R30D
MFR.Part #
SR732BTTD1R30D
JLCPCB Part #
C4247638
Description
-55℃~+150℃ 1.3Ω 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS