SR732BTTD1R05F
MFR.Part #
SR732BTTD1R05F
JLCPCB Part #
C2599962
Description
-55℃~+150℃ 1.05Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS