SR732BRTTDR976F
MFR.Part #
SR732BRTTDR976F
JLCPCB Part #
C5908195
Description
-55℃~+155℃ 333mW 976mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS