SR732BRTTDR240F
MFR.Part #
SR732BRTTDR240F
JLCPCB Part #
C5759822
Description
-55℃~+155℃ 240mΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS