SR732BRTTD8R66F
MFR.Part #
SR732BRTTD8R66F
JLCPCB Part #
C6495976
Description
-55℃~+155℃ 333mW 8.66Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS