SR732BRTTD8R20F
MFR.Part #
SR732BRTTD8R20F
JLCPCB Part #
C6301588
Description
-55℃~+155℃ 333mW 8.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS