SR732BRTTD5R62F
MFR.Part #
SR732BRTTD5R62F
JLCPCB Part #
C5908171
Description
-55℃~+155℃ 333mW 5.62Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS