SR732BRTTD5R1G
MFR.Part #
SR732BRTTD5R1G
JLCPCB Part #
C5759800
Description
-55℃~+155℃ 333mW 5.1Ω Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS