SR732BRTTD4R87F
MFR.Part #
SR732BRTTD4R87F
JLCPCB Part #
C6495967
Description
-55℃~+155℃ 333mW 4.87Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS