SR732BRTTD4R3G
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SR732BRTTD4R3G
JLCPCB Part #
C6824344
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 333mW 4.3Ω Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS