SR732BRTTD3R90F
MFR.Part #
SR732BRTTD3R90F
JLCPCB Part #
C6824335
Description
-55℃~+155℃ 3.9Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS