SR732BRTTD3R83F
MFR.Part #
SR732BRTTD3R83F
JLCPCB Part #
C7320272
Description
-55℃~+155℃ 3.83Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS