SR732BRTTD2R94F
MFR.Part #
SR732BRTTD2R94F
JLCPCB Part #
C7320270
Description
-55℃~+155℃ 2.94Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS