SR732BRTTD2R7G
MFR.Part #
SR732BRTTD2R7G
JLCPCB Part #
C7369491
Description
-55℃~+155℃ 2.7Ω 333mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS