SR732BRTTD2R70F
MFR.Part #
SR732BRTTD2R70F
JLCPCB Part #
C6684880
Description
-55℃~+155℃ 2.7Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS